تبلیغات
ارسال لینك
    

 

ارسال لینک به لینک باکس
     

   

معرفی باکس هوشمند    سایت تاپ:

باکس  هوشمند تاپ كلیك  یک سیستم لینک دهی از نوع هوشمند و توسط فید خروجی وبلاگ هاست که به صورت  خودکار جدیدترین نوشته کاربران را نشان می دهد ، بدون هیچگونه دخالت انسانی .

 

     

 

                    

 


                    
مزایای این باكس چیه؟

عملکرد  باکس هوشمند تاپ كلیك به این صورت که مطالب  وبلاگ تمامی کسانی که عضو باکس هستند بصورت لینک در   باکس نمایش داده می شود و این به این معنی است که شما در فرستادن لینک به باکس  ما هیچ محدودیت  ندارید و لینکهای شما به محض آپدیت ، حداکثر در 15 دقیقه در باکس ثبت می شود ،و  هر لینکی که جدیدتر  باشد در صدر فهرست قرار می گیرد . طبق گفته خود صاحبان وبلاگها   از زمان عضویتشان در باکس هوشمند  تاپ كلیك  آمار بازدیدشان افزایش قابل توجه ای داشته و هم چنین قرار  داده شدن شما در باکس هوشمند تاپ كلیك به مانند یک بمب گوگلی  کوچک عمل می کند و با ثبت وبلاگ شما در     تمامی وبلاگهای عضو باعث افزایش رنک شما نیز می شود .

 

     
    

 

                        

 

                        

 


                        
روش استفاده از باكس و ارسال لینك؟

باید کد باکس را که در زیر آمده در هر جای وبلاگتان که میخواهید  کپی کنید و سپس با رفتن  به پایین همین صفحه آدرس وبلاگتان را بنویسید و تمام، به همین سادگی !  حالا از این پس هر وقت وبلاگ شما بروز شود عنوان آخرین مطلب شما با لینک به شما  در باکس قرار می گیرد  و موجب افزایش بازدید از وب تان فراهم می گردد .

 

توجه توجه

شما حتما باید علاوه بر گذاشتن باكس در سایت لینك ما را در قسمت لینكستان یا لینك دوستان خود اضافه كرده باشید به این نام =لینك باكس هوشمند تاپ كلیك= به آدرس  http://topclick.ir

 

     
 
      

 

 

        

 

 

 

 

 

دریافت كد لینك باكس

اگر برای قرار دادن این كد
با مشكل برخورد كردید از
قسمت ارسال لینك پایین
به ما اطلاع دهید تا ما شما
را راهنمایی كنیم. برای
شنیدن نظرات شما آماده
 هستیم.
          
 

فقط دوستانی كه وبلاگ بلاگفا دارند اینجا كلیك كنند
 
 


 

ارسال نام سایت خود

"""""


با تشکر مدیر گروه اینترنتی سایت تاپ - محمد سلیمانی

هرگونه كپی برداری از مطالب این     صفحه ممنوع میباشد -